Africká kopřiva, pestrá (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Africká kopřiva, pestrá (3)

Coleus hybridus - Objednací číslo 1114537
Počet kusů v balení:3 ks
Dekorativní rostlina do květinových záhonků a nádob. Vyrůstá do hustého a rozvětveného keře. Kvete po celé léto. Přezimování na místě bez mrazů. Zelené listy se světle žlutým okrajem.
166,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště stinné, polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - listopadu konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Výška dospělé rostliny 30-50 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné místo. PŮDA: Humózní, propustná, spíše suchá než příliš vlhká. HNOJENÍ: Pravidelně tekutým hnojivem přidávaným do zálivky. VÝŠKA ROSTLINY: 30 - 50 cm. ODSTUP: Cca 30 – 50 cm. KVĚTY: Červen až říjen. Světle fialové klasy na špičkách výhonů. ŘEZ: Může být zastřihována, pokud nutné, a sice v květnu, když se ze zimoviště vrací zpět pod širé nebe. ZIMA: Světlé a chladné místo chráněné před mrazem. Během zimy nehnojit a pouze mírně zalévat. VYUŽITÍ: Odhání psy, kočky, kuny, lišky a králíky. Proti šnekům a plžům není rostlina účinná. Listoví rostliny šíří zápach, který zvířata nemají ráda. Čím je listoví sušší, tím je intenzivnější zápach. Účinkuje po 14-21 dnech. Rostlina není pro zvířata ani člověka jedovatá.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené