Zelenec, panašované listy
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zelenec, panašované listy

Chlorophytum - Objednací číslo 6600127
Počet kusů v balení:1 ks
Bílo-zelené panašované listy, nenáročná pokojová rostlina, vzrostlé rostliny tvoří dlouhé výhony, na kterých se vytvářejí dceřiné listové růžice. Zelenec je také známý tím, že je jednou z rostlin, která čistí vzduch. Zbavuje totiž ovzduší některých škodlivých látek.
181,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Pokojová rostlina, slunné až polostinné místo. PŮDA: Substrát pro pokojové rostliny. Doporučuje se každý rok na jaře přesadit rostlinu do nové kvalitní a propustné zeminy. Na dno nádoby umístíme drenáž proti přemokření. HNOJENÍ: Od jara do podzimu 1x za dva týdny tekutým hnojivem. ZÁLIVKA: Vyvážená. V létě častěji podle potřeby a v zimě, máme-li rostlinu v chladnější místnosti, zálivku omezíme. LISTY: Úzké, kopinaté, panašované barvy. Vytváří převislé výběžky, na kterých vyrůstají mladé rostlinky. KVĚTY: Nevýrazné, drobné, bílé. MNOŽENÍ: 1. Šetrným dělením trsů při přesazování. 2. Zasazením mladých rostlinek na konci převislých výběžků. Oddělíme je, dáme do vody zakořenit a zakořeněné rostliny vysadíme do květináčů. Zelenci občas zasychají špičky listů, což je způsobené suchým vzduchem. Zabráníme tomu častějším rosením rostliny.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené