3x Mydlice + 3x Písečnice
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

3x Mydlice + 3x Písečnice

Arenaria montana, Saponaria ocimoides - Objednací číslo 1106270
Počet kusů v balení:6 ks
3x Mydlice + 3x Písečnice •MYDLICE• Za krátký čas vytvoří tmavě zelený koberec pokrytý drobnými růžovými květy. Vhodná k lemování záhonů, skalky, zídky. Potřebuje suchou, dobře odvodněnou půdu a slunné stanoviště. Kvete květen – červenec, dorůstá do výšky 10 – 20 cm. •PÍSEČNICE• trvalka polštářovitého růstu vhodná na slunná stanoviště. Kvete množstvím bílých květů. Vhodná do květinových záhonů, do skalky nebo na svahy.
450,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen, červen, červenec
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
STANOVIŠTĚ: Slunné. PŮDA: Neutrální až slabě zásaditá, roste i na suchých místech. HNOJENÍ: Není nutné. VÝŠKA/ŠÍŘKA: 10 – 25 cm ODSTUPY ROSTLIN: Na pokrytí půdy: 6 rostlin na m2 RŮST: Tvoří polštáře, půdopokryvná. KVĚTY: Červen – srpen. ŘEZ: Před nebo po květenství trochu zkrátit. PODZIM/ZIMA: Mrazuvzdorná, vždyzelená.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené