Queen Elisabeth, kontejner
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Queen Elisabeth, kontejner

Rosa hybrid 'Queen Elisabeth' - Objednací číslo 2234745
Počet kusů v balení:1 ks
Parková růže růžové barvy. Lze vysazovat i jako živý plot. Slunné nebo polostinné stanoviště, kvete červen -listopad, výška 120 – 150 cm. Přírodní rozložitelný květináč.
332,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Vhodné k řezu ano
Barva růžová
Výška rostliny 100-150 cm
Stanoviště: slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť Půda: hluboce nakypřená, hlinitá, výživná Sázení: kořeny sestřihnout, na 6-10 hod namočit do vody, výhonky zkrátit, vykopat velkou jámu, roub by měl být zakrytý asi 5 cm pod zemí, přihrneme zeminou Hnojení: Dlouhodobě působící, hnojivo na růže nebo při pěstování v nádobách tekuté hnojivo. - Dlouhodobě působící: jen 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již nepřihnojovat, aby mohlo dřevo do zimy dostatečně vyzrát. Potřeba místa: cca 50cm Květy: Červen – možno až do listopadu Růžové Zima: Růže pozdě podzimu lehce sestřihneme, přihrneme zeminou (ne rašelinu, protože růže nesnášejí kyselé půdy) a zakryjeme jedlovým chvojím. Řez: Na jaře po odkrytí je třeba provést řez pro aktivaci růstu nových výhonků. Odstraníme také staré dřevo a omrzlé výhonky. Výška: 60 – 80 cm
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené