4 zakrslé růže
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

4 zakrslé růže

Rosa - Objednací číslo 2231677
Počet kusů v balení:4 ks
V roce 1980 byly tyto zakrslé růže přivezeny z ostrova Mauritius do Anglie kde si získaly svoji oblibu především jako pokojová rostlina. V dnešní době se stále častěji pěstují jako růže balkonové nebo v nádobách. Po jdnom kuse o každé z nabízených barev: tmavě růžová, žlutá, červená a růžová
758,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února střed - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Stanoviště slunné
Doba výsadby února střed - listopadu konec
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 30 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a světlé. PŮDA: Hluboko nakypřená, hlinitá, výživná. HNOJENÍ: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. Dlouhodobě působící hnojivo - pouze 1x na jaře. Hnojivo na růže - 1x na jaře a 1x v polovině července. Tekuté hnojivo – od jara 1x týdně. Nejpozději od srpna již více nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. VÝŠKA: 30 cm. ODSTUPY ROSTLIN: asi 30 cm. KVĚTY: Červen – říjen, hodně malých plných květů. ŘEZ: Na jaře zkracovací řez asi o 1/3, odstraníme slabé a překřížené větvičky. ZIMA: Nejlépe přezimují v nádobě ve světlé, chladné a mrazuvzdorné místnosti. Při pěstování v zahradě je nutná zimní ochrana, přihrnou zeminou (ne rašelinou, růže nemají rády kyselou půdu) a zakrýt chvojím!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené