Violka zahradní (3)
Violka zahradní (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Violka zahradní (3)

Viola wittrockiana - Objednací číslo 1114813
Počet kusů v balení:3 ks
Mix barev. Oblíbená maceška kvete od března do června velkými, kulatými a jemně vonícími květy. Kompaktní růst, dorůstá do výšky 15 cm. Vhodná do záhonů, skalek nebo do nádob. Nenáročná na pěstování. Slunné nebo polostinné stanoviště, výživná, propustná, mírně vlhká zemina. Mrazuvzdorná do -17 °C, zpravidla se pěstuje jako jednoletá rostlina.
124,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben, květen, červen, červenec
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 15
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 15 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostinné v poledních hodinách je pro rostlinu optimální stín z řídkého houští PŮDA: výživná, propustná, vlhká VÝŠKA: 15 – 20 cm POTŘEBA MÍSTA: Cca. 30 cm RŮST: Kompaktní, keřovitý růst, rozrůstá se poléhavými stvoly KVĚTY: od května do podzimu ZIMA: odolná proti zimě, ale doporučuje se ochrana stále zelená mrazuvzdorná do -25 oC.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené