Protěž alpská (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Protěž alpská (3)

Leontopodium alpinum - Objednací číslo 1105967
Počet kusů v balení:3 ks
Této populární rostlině se daří v kamenité, chudé, dobře propustné půdě. Nedoporučuje se vysazovat ji do jižních poloh. Kvete: červen – říjen, výška asi 15 cm.
333,0 Kč / balení
1. balení: 333,0 Kč / balení
2. balení: 278,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
Barva bílá
Výška dospělé rostliny 15 cm
STANOVIŠTĚ: slunné PŮDA: Suchá, hlinitá, kamenitá, propustná, zásaditá, v dobré zahradní půdě může zezelenat HNOJENÍ: Není nutné, málo zalévat VÝŠKA: 15 – 20cm LISTY: Hvězdicovité, měkké, šedobílé 3 – 10 cm dlouhé KVĚTY: Žlutobílý květ, který je obklopen stříbřitošedými listy ve tvaru hvězdy. Kvete od 2.roku pěstování, červen – říjen, po odkvětu více nezalévat RŮST: Tvoří ostrůvky-hnízda ŘEZ: Pravidelně není nutný, trvalka se rychle rozšiřuje, po 2 – 3 letech rozdělíme PODZIM/ZIMA: Při velmi suché a chladné zimě chráníme chvojím – zatahuje se do země
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené