Best Impression, kontejner
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Best Impression, kontejner

Rosa hybrid 'Best Impression' - Objednací číslo 2200317
Počet kusů v balení:1 ks
Velkokvětá (8-10 cm v průměru), silně vonící růže s dlouhou dobou kvetení. Květy jsou vícebarevné růžovočervené žíhání v kombinaci s krémově bílou a žlutým středem. Kvete na pevných, středně dlouhých stoncích se 1-2 vedlejšími květy. Listy jsou velmi pevné a poměrně velké. Impression® je vhodná do záhonů, pro skupinové výsadby i jako solitér. Díky dlouhé výdrži květů je velmi vhodná k řezu. Dorůstá do výšky 70 - 100 cm. S kořenovým balem.
326,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Výška dospělé rostliny 70-100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a teplé, vyloučíme chladné a vlhké stanoviště. PŮDA: Hluboká, hlinitá, výživná. PĚSTOVÁNÍ: Roub umístíme 5 cm pod povrch půdy, kořeny lehce zkrátíme a růži umístíme na jeden den do kbelíku s teplou vodou. Kořeny nesmí ve výsadbové jámě být zalomené nebo překřížené. HNOJENÍ: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. Dlouhodobě působící hnojivo pouze 1x na jaře Hnojivo na růže 1x na jaře a 1x v polovině července Tekuté hnojivo začínáme 1x týdně na jaře od srpna již více nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. VÝŠKA: 70 - 100 cm. POTŘEBA MÍSTA: Asi 50 cm. LISTY: kožovité, lesklé. KVĚTY: Květen/červen – říjen/listopad, květy plné, vícebarevné, žíhané. ŘEZ: Po odhrnutí na jaře se doporučuje provést jarní řez, k aktivování nového rašení. Odstraníme také staré dřevo a zmrzlé výhony. ZIMA: Růže pozdě na podzim zkrátíme, a přihrneme vysoko zemí (nepoužíváme rašelinu, neboť růže nemají rady kyselou půdu). Nakonec zakryjeme chvojím
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené