Nostalgie, kontejner
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Nostalgie, kontejner

Rosa hybrid 'Nostalgie' - Objednací číslo 2234718
Počet kusů v balení:1 ks
Kombinace krémově bílé a třešňově červené barvy. Všechny milovníky růží okouzlí také její vůně. Kvete nepřetržitě po celé léto. Výška cca. 80 cm.
615,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Vhodné k řezu ano
V kontejneru ano
Výška rostliny 60-80 cm
STANOVIŠTĚ: slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: hluboce nakypřená, hlinitá, výživná SÁZENÍ: kořeny sestřihnout, na 6-10 hod namočit do vody, výhonky zkrátit, vykopat velkou jámu, roub by měl být zakrytý asi 5 cm pod zemí, přihrneme zeminou HNOJENÍ: Dlouhodobě působící, hnojivo na růže nebo při pěstování v nádobách tekuté hnojivo. - Dlouhodobě působící: jen 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již nepřihnojovat, aby mohlo dřevo do zimy dostatečně vyzrát. POTŘEBA MÍSTA: cca 50cm KVĚTY: Červen – možno až do listopadu Krémově bílé s třešňově červeným zabarvením ZIMA: Růže pozdě podzimu lehce sestřihneme, přihrneme zeminou (ne rašelinu, protože růže nesnášejí kyselé půdy) a zakryjeme jedlovým chvojím. ŘEZ: Na jaře po odkrytí je třeba provést řez pro aktivaci růstu nových výhonků. Odstraníme také staré dřevo a omrzlé výhonky. VÝŠKA: 60 – 80 cm
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené