Chameleon Pink Passion, minipetúnie (3)
Chameleon Pink Passion, minipetúnie (3)
Chameleon Pink Passion, minipetúnie (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Chameleon Pink Passion, minipetúnie (3)

Objednací číslo 6606568
Počet kusů v balení:3 ks
Bohatě kvetoucí minipetúnie, která mění barvu ze dne na den. Nádherné květy růžové, bílé, žluté a fialové barvy. Kvete až do podzimu.
270,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-30
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné a velmi světlé Petúnie milují slunce PŮDA: Propustná, humózní květinová zemina HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem, např. náš Duostar Gold nebo speciálním hnojivem na petúnie ZÁLIVKA: Podle povětrnostních podmínek, také až 2x denně měkkou vodou (dešťová voda) zejména v časných ranních a večerních hodinách POTŘEBA MÍSTA: Asi 6 rostlin na 1 m KVĚTY: Barva je proměnlivá: růžové, bílé, žluté a fialové barvy. DOBA KVĚTU: Květen až časný podzim ZIMA: Není mrazuvzdorná, jednoletá rostlina TIP: Petúnie bývají bohužel často napadány škůdci (mšice). K ochraně používáme lepové desky, neboť na postřik petúnie reagují negativně.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené