Diana, plnokvětá petúnie (3)
Diana, plnokvětá petúnie (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Diana, plnokvětá petúnie (3)

Objednací číslo 6657539
Počet kusů v balení:3 ks
Plnokvěté petúnie Vás potěší mimořádně mohutným růstem a množstvím květů. Jejich rozvětvené výhonky dobře odolávají rozmarům počasí. Dodáváme extra silné, výborně kvetoucí v kontejneru. Diana - modrofialové květy.
233,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 15-20
Barva modrá
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné a velmi světlé, surfinie milují slunce PŮDA: Propustná, humózní, květinová zemina HNOJENÍ Týdně tekutým hnojivem, např. náš Duostar Gold ZÁLIVKA: Podle povětrnostních podmínek, také až 2x denně, měkkou zálivkovou vodou (dešťová voda) zejména v časných ranních a večerních hodinách POTŘEBA MÍSTA: asi 6 rostlin na 1 m DOBA KVĚTU: Květen až časný podzim KVĚTY: Dvojité, plné, fialové ZIMA: Není mrazuvzdorná, jednoletá rostlina. TIP: Surfinie bývají bohužel často napadány škůdci (mšice). K ochraně používáme lepové desky, neboť na postřik petúnie reagují negativně.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené