Sunrise Clarissa, muškát (3)
Sunrise Clarissa, muškát (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Sunrise Clarissa, muškát (3)

Pelargonium zonale Sunrise Clarissa - Objednací číslo 6601849
Počet kusů v balení:3 ks
Muškát Sunrise® Clarissa vás okouzlí velkými, nápadnými květy, zářivě bílé barvy. Skvělý kontrast k této výrazné bílé barvě tvoří tmavě zelené listy. Vzpřímený růst. Tyto muškáty budou ozdobou každé terasy, květináčů, balkónových a okenních truhlíků.
234,0 Kč / balení
1. balení: 234,0 Kč / balení
2. balení: 163,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště slunné
Barva bílá
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé. PŮDA: Dobrá květinová zemina. HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. Na slunném stanovišti je potřeba vody vyšší, avšak je důležité zabránit přemokření, přemokření je často horší než sucho. POTŘEBA MÍSTA: 6 – 8 rostlin na 1 m. RŮST: Vzpřímený. KVĚTY: Zářivě bílé. DOBA KVĚTU: Od května do prvních mrazíků. ZIMA: Není mrazuvzdorný, jednoletý. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme, v únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po ledových mužích opět umístíme ven.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené