Apple Blossom, muškát (3)
Apple Blossom, muškát (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Apple Blossom, muškát (3)

Pelargonium 'Apple Blossom' - Objednací číslo 6650322
Počet kusů v balení:3 ks
Překrásný vzpřímený muškát s květy ve tvaru růží. Dorůstá do výšky 30-60 cm. Květy jsou plné, bílé s růžovými okraji. Vhodné do truhlíků, nádob i do záhonu.
307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba výsadby dubna začátek - července konec
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vzdušné a teplé. PŮDA: Dobrá květinová zemina. HNOJENÍ: Týdně tekutým hnojivem např.náš Duostar Gold. POTŘEBA MÍSTA: 6 rostlin na 1 m RŮST: Vzpřímený, dorůstá do výšky 30 – 60 cm KVĚTY: Květy jsou plné ve tvaru růží, bílé s růžovými okraji. Uvadlé květy neustále odstraňujeme. DOBA KVĚTU: Od května do prvních mrazů. ZIMA: Není mrazuvzdorný, jednoletý. Přezimování je možné ve světlé + chladné, bezmrazé místnosti – omezeně zaléváme. V únoru zkrátíme a přeneseme na teplejší světlé místo – podle potřeby zaléváme. Po květnových mrazících opět umístíme ven.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené