Ariella Midi Yellow, papriky (2)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Ariella Midi Yellow, papriky (2)

Capsicum annuum 'Ariella Midi Yellow F1' - Objednací číslo 6686222
Počet kusů v balení:2 ks
Žlutá svačinová - snack paprika. Dekorativní keřík s malými sladkými papričkami. Mnohonásobné využití. Vysoký obsah vitamínu C a minerálních látek. Dodáváme v kontejneru.
272,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Slunné, polostinné. PŮDA: Výživná, propustná zahradní zemina. HNOJENÍ: Kvalitní kompost před výsadbou, případné přihnojení během vegetačního období hnojivem na zeleninu a užitkové rostliny. ZÁLIVKA: Vyvážené, pravidelná. Mezi zálivkami by měl substrát vyschnout. Nadměrné přemokření škodí. VÝŠKA: 20 - 30cm RŮST: Vzpřímený, potřeba místa cca 30 cm, lze pěstovat i v nádobě. KVĚTY: Bílé (mohou mít fialový nebo žlutý nádech). DOBA KVĚTU: Květen – srpen. PLODY: V plné zralosti žluté. SKLIZEŇ: Červenec až říjen. ZIMA: Nejsou zimovzdorné, pouze jednoletá rostlina. Dají se pěstovat ve volné půdě nebo ve skleníku. Na venkovní stanoviště je umístěte až po „ledových mužích“ (v polovině května).
Nedávno zobrazené