Koktejlová rajčata Picolino (2)
Koktejlová rajčata Picolino (2)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Koktejlová rajčata Picolino (2)

Solanum lycopersicum - Objednací číslo 6685651
Počet kusů v balení:2 ks
Aromatická odrůda se středně velkými plody. Zářivě červené plody jsou pevné s jemnou kořeněnou chutí. Raná odrůda, vysoká sklizeň. Dodáváme v kontejneru.
295,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - července konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby dubna začátek - července konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 50-60
Doba zrání červen konec
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné a chráněné. PŮDA: Humózní, propustná. HNOJENÍ: Organické kompletní hnojivo nebo speciální hnojivo na rajčata. Dodržovat dávkování. VÝŠKA: Asi 1,5 m. POTŘEBA MÍSTA: 60 - 80 cm. KVĚTY: Bílé. DOBA KVĚTU: Červen až září. PLODY: Středně velké. SKLIZEŇ: Červenec až září. ZIMA: Jednoletá a nejsou zimovzdorná. TIP: Nejvíce rajčatům prospívá, když jsou chráněna před deštěm fólií, sklem nebo střechou.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené