Ariella Midi Red, papriky (2)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Ariella Midi Red, papriky (2)

Capsicum annuum 'Ariella Midi Red F1' - Objednací číslo 6686213
Počet kusů v balení:2 ks
Červená svačinová - snack paprika. Dekorativní keřík s malými sladkými papričkami. Mnohonásobné využití. Vysoký obsah vitamínu C a minerálních látek. Dodáváme v kontejneru.
268,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - července konec

Přijímáme objednávky!

Doba výsadby března střed - července konec
STANOVIŠTĚ: Slunné, polostinné PŮDA: Výživná, propustná zahradní zemina HNOJENÍ: Kvalitní kompost před výsadbou, případné přihnojení během vegetačního období hnojivem na zeleninu a užitkové rostliny ZÁLIVKA: Vyvážené, pravidelná. Mezi zálivkami by měl substrát vyschnout. Nadměrné přemokření škodí. VÝŠKA: 20 - 30cm RŮST: Vzpřímený, potřeba místa cca 30 cm, lze pěstovat i v nádobě KVĚTY: Bílé (mohou mít fialový nebo žlutý nádech) DOBA KVĚTU: Květen - srpen PLODY: V plné zralosti červené SKLIZEŇ: Červenec až říjen ZIMA: Nejsou zimovzdorné, pouze jednoletá rostlina. Dají se pěstovat ve volné půdě nebo ve skleníku. Na venkovní stanoviště je umístěte až po ledových mužích (v polovině května)
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené