U-forma Avraňšská hrušeň
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

U-forma Avraňšská hrušeň

Pyrus communis 'Gute Luise' - Objednací číslo 4434357
Počet kusů v balení:1 ks
Středně velké žluto-zelené plody s červeno hnědým vybarvením na slunečné straně. Chuť je kořeněná, lehce trpká, ale velmi lahodná. Dozrává na přelomu září/října. Není dobře skladovatelná. Vhodná na chráněné stanoviště. Vhodnými opylovači jsou jiné námi dodávané odrůdy hrušní.
1363,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: října střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby října střed - dubna konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání září začátek
Výška rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné před větrem. Pozor na rez hrušňovou! Rez hrušňová je významnou chorobou hrušní a jalovců v těch lokalitách, kde jsou oba hostitelé od sebe v blízkosti do 150 až 200 metrů. PUDA: Výživná, propustná HNOJENÍ: Na jaře vícesložkovým hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování). VÝŠKA: Asi 2,5 metru, potřeba místa asi 1 metr. KVĚTY: Bílé. Duben/květen, od 2-3 roku pěstování. Vhodným opylovačem jsou jiné odrůdy hrušní. PLODY: Středně velké plody se žlutozelenou základní barvou a hnědou krycí barvou. Šťavnaté dužina. Sklizeň: Přelom září –říjen. ŘEZ: Postranní výhony zkracovat ihned za 2. – 3. očkem. Výšku lez zkracovat podle vlastního požadavku. PODZIM/ZIMA: Zimovzdorná, u kořenů zakrýt listím nebo posekanou trávou. Při výsadbě je vhodné ke stromu upevnit opěrnou tyč a ponechat ji tak dlouho dokud strom dostatečně nezesílí.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené