Ibišek bahenní, bílý
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Ibišek bahenní, bílý

Hibiscus Old Yellow - Objednací číslo 1106378
Počet kusů v balení:1 ks
Velkokvětý bahenní ibišek. Květy mají smetanově bílou barvu s lehkým žlutým nádechem a tmavě červený střed. Mohou měřit až 20 cm v průměru. Kvete od července do konce srpna až začátku září podle povětrnostních podmínek. Listy mají sytou zelenou barvu, na zimu opadají. Dorůstá do výšky 1-1,5 metru a šířky kolem 1 metru. Vysazujte na slunné stanoviště, do výživné půdy. Substrát by měl být vlhký. Doporučujeme mulčovat povrch půdy. Na jaře odřežte všechny loňské výhony. Mrazuvzdorný do -30 stupňů.
351,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Barva bílá
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Úrodná a dobře propustná. Sucho rostlině škodí. HNOJENÍ: Na jaře 1x týdně během růstu. VÝŠKA: Přibližně 1,2 m. KVĚTY: Srpen až září. Květy vonné, krémově bílé s červeným středem, velké. PODZIM/ZIMA: V zimě se zatahuje, na jaře znovu vyraší. Staré loňské výhony odstranit. Kořeny chránit rašelinou nebo mulčovací kůrou, popř. zakrýt celou rostlinu chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené