Dračinka "Red star"
Dračinka "Red star"
Dračinka "Red star"
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Dračinka "Red star"

Cordyline australis - Objednací číslo 6683305
Počet kusů v balení:1 ks
Svým kmenem a listy připomínajícími juku patří dračinka k nejkrásnějším okrasným rostlinám. Roste velmi rychle, za několik let může dosáhnout výšky několika metrů. Její silné červené listy a modrozelená zadní část působí výjimečným dojmem. Za příznivých podmínek a při správné péči mohou některé starší exempláře i vykvést. V létě ji umisťujeme ven, chráníme ji však před přímým slunečním zářením. Od října do dubna zazimujeme dračinku na chladném, ale světlém místě. Vydrží i mírné mrazy. Dodáváme 40 – 50 cm vysoké vyspělé rostliny.
499,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Výška dospělé rostliny 100-300 cm
STANOVIŠTĚ: Co možná nejsvětlejší. Bezpodmínečně se vyvarovat přímému slunci. PŮDA: Bohatá na živiny a propustná. HNOJENÍ: Každé 3 až 4 týdny vícesložkovým hnojivem. ZÁLIVKA: Půdu udržovat vlhkou. VÝŠKA: Po letech může mít až několik metrů. Pěstovaná v nádobě nedosahuje takové výšky. POTŘEBA MÍSTA: V dospělosti asi 3 m. RŮST: Štíhlý kmen a juce podobná listová kštice. LISTY: Červeně zbarvené, přičemž na spodní straně listů je barva modrozelená. KVĚTY: Kvetou jen starší rostliny. Barva květů je krémově bílá. PODZIM/ZIMA: Při správné péči může rostlina přezimovat i ve volné půdě, přičemž jednodušší je přezimování v chladné a světlé místnosti nebo v zimní zahradě.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené