Zerav smaragdový (3)
Zerav smaragdový (3)
Zerav smaragdový (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zerav smaragdový (3)

Thuja occidentalis 'Smaragd' - Objednací číslo 3351189
Počet kusů v balení:3 ks
I bez zastřižení vytváří pěkný, sloupovitý, mírně kuželovitý tvar. Rostlina vhodná na stálezelené, živé ploty. Vyvinutá rostlina v kontejneru. Dodávaný rozměr: 20 – 30 cm.
440,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 400 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, pokud možno chráněné před zimou a vysušujícím větrem PŮDA: Hluboká, vlhká, propustná, písčito-hlinitá, bohatá na živiny, vápenitá Hnojení: 1x ročně na jaře hnojivem na živé ploty. První hnojení teprve až jsou rostliny vzrostlé. Výška: Kuželovitý růst, 4 – 6 m, šířka může být upravena řezem - až rostliny dostatečně zakoření, asi 2. - 3. rokem, narůstá od 20 – 40 cm. Výšku můžeme regulovat dle vlastního přání. ŠÍŘKA: 1 m – 1,8 m , možno upravit řezem na 60 – 70 cm PROSTOR: Pro živé ploty 30 - 40 cm JEHLIČÍ: Měkké, husté,mechově zelené s neutrální vůní, celoročně stejně zbarvené ŘEZ Červen – červenec, to využijeme krátkého vegetačního klidu, nestříhat staré dřevo! Mělo by se stříhat do kuželovitého tvaru, nahoře užší, dole širší, jen tehdy bude dostatek světla i na spodní dlouhé větve ZIMA. mrazuvzdorná, jehličí trochu ztmavne, půdu kolem rostliny mulčujeme
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené