Gerbera Garvinea červená (2)
Gerbera Garvinea červená (2)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Gerbera Garvinea červená (2)

Garvinea, rubeus - Objednací číslo 1146520
Počet kusů v balení:2 ks
Revoluce ve šlechtění gerber. První zimovzdorná gerbera. Odolává mrazům do -5 stupňů. . Bohatě kvete na několika květních stoncích. Ideální k řezu. Na zimu dobře chraňte. Červené květy.
454,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 30-40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: nevyžaduje zvláštní půdní podmínky HNOJENÍ: 1x měsíčně tekutým hnojivem ZÁLIVKA: Udržovat trvale vlhkou půdu. VÝŠKA: 30 - 40 cm, počítat s rozestupem rostlin přibližně 50 cm RŮST: Vzpřímený, mírně převislé špičky listů. KVĚTY: květen - říjen červené ŘEZ: Odstranit odkvetlé květy, vhodné i jako řezaná květina. ZIMA: Zimovzdorná do -5 oC, na zimu dobře zakrýt slámou nebo chvojím – ochránit před silnými mrazy!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené