8 čajových růží
8 čajových růží
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

8 čajových růží

Rosa hybrid mixtio color - Objednací číslo 2203038
Počet kusů v balení:8 ks
Osvěžte Vaši zahradu krásnými, pestrými čajovými růžemi v aktuálních barevných trendech. Bohatě kvetou zářivými barvami. Prvotřídní růže, německé kvality se 3 až 5 výhony. Zimovzdorné. Náhodná kombinace barev.
1184,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: září střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby září střed - dubna konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Vonné ano
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 60-80 cm
STANOVIŠTĚ: slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: hluboce zkypřená, hlinitá, výživná VÝSADBA: Roub by měl být asi 5 cm pod povrchem půdy. Kořeny zkrátit, ponořit na 1 den do vody. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě, nesmí být zalomené. HNOJENÍ: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. - Dlouhodobě působící hnojivo: 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již více nepřihnojovat, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. VÝŠKA: 50 – 80 cm KVĚTY: květen/červen – říjen/listopad ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek ŘEZ: Po odkvětu pozdě na podzim odstřihněte květenství a výhony zkraťte zhruba o třetinu (na 40-50 cm). Na jaře proveďte jarní zkracovací řez na 3 -5 oček a odstraňte zmrzlé a suché výhony. ZIMA: Na podzim nakopčíme zeminu ke kořenům a zakryjeme rostlinu chvojím. Nepoužíváme rašelinu, to nemají růže rády.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené