Caribia, růže volné kořeny
Caribia, růže volné kořeny
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Caribia, růže volné kořeny

Rosa hybrid 'Caribia' - Objednací číslo 2233988
Počet kusů v balení:1 ks
Dokonalá hra barev. Květy jsou žlutočervené, žíhané, 10 -12 cm velké. Bujně roste a bohatě kvete. Zdravé, silné, lesklé zelené listy podtrhují krásu květů. Výška cca. 80 – 100 cm.
495,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - května střed

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března střed - května střed
Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Vhodné k řezu ano
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 80-100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: Hluboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod povrchem. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. HNOJENÍí: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. - Dlouhodobě působící hnojivo: 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již vice nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: 80 - 100 cm POTŘEBA MÍSTA: cca. 50 cm KVĚTY: Červen - Listopad zlatožluté květy červeně žíhané ŘEZ: Na jaře, po odkrytí je třeba výhony zkrátit, aby se zregenerovaly. Také odstraníme staré dřevo a omrzlé výhonky. ZIMA: Růže pozdě na podzim zkrátíme, přihrneme zemí (ne rašelinou, tu růže nemají rády) a nakonec zakryjeme jedlovým chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené