Jalovec šupinatý Meyeri
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Jalovec šupinatý Meyeri

Juniperus squamata 'Meyeri' - Objednací číslo 3342902
Počet kusů v balení:1 ks
Tvoří rozložitý keř. Dorůstá do výšky až 5 m a šířky 2 m. Jehlice jsou ocelové modré až stříbřité. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště do propustné, výživné půdy. Nesnáší přemokřené stanoviště. Vhodný jako solitér nebo do kompozice s jinými jehličnany. Lze pěstovat i v nádobě. Dobře snáší řez a tvarování. Mrazuvzdorný do -23 stupňů..
295,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 100
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 150-300 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PUDA: Kvalitní, propustná zahradní zemina, zamezit přemokření. HNOJENÍ: Obecně není nutné, podle potřeby na jaře speciálním hnojivem pro konifery s obsahem hořké soli. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: až 5 m ŠÍŘKA: 2 m ŘEZ: Není nutné žádné zkracování, ale řezem můžeme růst regulovat. Řez provádíme zejména v březnu nebo v září. ZBARVENÍ: Ocelově modré až stříbřité. Pro podporu zbarvení se doporučuje hnojivo s obsahem hořčíku (hořká sůl) ZIMA: Mrazuvzdorný do -23 stupňů, v prvních letech chránit před mrazem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené