Prvosenky mix (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Prvosenky mix (3)

Primula - Objednací číslo 6621435
Počet kusů v balení:3 ks
Prvosenka, lidově zvaná petrklíč je jednou z prvních jarních kvetoucích rostlin. Je nabízená v pestré paletě barev. Jedná se o nenáročnou trvalku, kterou lze pěstovat v záhoně, skalce nebo v nádobě. Balení 3 kusy, náhodná kombinace barev.
199,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu březen, duben, květen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva vícebarevná
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 15 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Výživná, mírně vlhká a lehce kyselá (s příměsí rašeliny). HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na trvalky. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek, preferuje spíše stále mírně vlhkou půdu než sucho. VÝŠKA: 5 - 15 cm RŮST: Vytváří přízemní listovou růžici, více široký než vysoký. KVĚTY: Barevný mix. Březen až květen. ŘEZ: Odkvetlé květy odstranit. ZIMA: Mrazuvzdorná, doporučujeme na zimu zakrýt chvojím.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené