Belana brambory, 10 hlíz
Belana brambory, 10 hlíz
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Belana brambory, 10 hlíz

Objednací číslo 9905695
Počet kusů v balení:10 ks
Raná, kvalitní odrůda s velmi dobrou chutí. Varný typ A/AB, vhodný pro přípravu salátů. Oválné hlízy s hladkou, žlutou slupkou a sytě žlutou dužinou.
183,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - května střed

Přijímáme objednávky!

Doba výsadby března začátek - května střed
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Lehká až středně těžká, případně můžeme obohatit kompostem. PÉČE: Udržovat půdu bez plevele a stále vlhkou. Při déle trvajícím období sucha musíme zalévat, než se objeví první pupeny. VÝSADBA: Před výsadbou nechat naklíčit. Klíčky by měly být asi 2 cm dlouhé a poté brambory vložit do půdy nejsilnějším klíčkem směrem nahoru. DOBA VÝSADBY: Polovina března – květen. HLOUBKA VÝSADBY: Asi 5 – 10 cm (správná hloubka výsadby je asi dvojnásobek tloušťky hlízy). VZDÁLENOST VÝSADBY: 30 cm. ROZTEČ ŘÁDKU: 60 cm. SKLIZEŇ: Raná odrůda. Varný typ A/AB, vhodné k přípravě salátů. Hlízy jsou oválné s hladkou, žlutou slupkou a sytě žlutou dužinou.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené