2 sloupovité červenolisté bezy Black Tower
2 sloupovité červenolisté bezy Black Tower
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

2 sloupovité červenolisté bezy Black Tower

Sambucus nigra 'Black Tower' - Objednací číslo 3357799
Počet kusů v balení:2 ks
Nová, netradiční odrůda bezu. Štíhlý, sloupovitý růst. Ideální do malých zahrad, na balkon nebo terasu. Nádherné tmavě červené listy. Růžové talířovité květy, které šíří jemnou citrónovou vůni. V srpnu - září dozrávají purpurové až černé bobule, které lze dále zpracovávat na zavařeniny, šťávy nebo třeba čaj. Dodáváme rostliny ve velikosti 40 - 50 cm, v přírodním rozložitelném květináči.
1337,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 100
Výška dospělé rostliny 200-250 cm
STANOVIŠTĚ: Pouze slunné, jinak zůstane zelený a nezbarví se do červena! PŮDA: Propustná, dobrá zahradní půda HNOJENÍ: 1x na jaře hnojivem na okrasné stromy ZÁLIVKA: Podle potřeby a počasí VÝŠKA: cca 2–2,50 m RŮST: Sloupovitý KVĚTY: Růžové DOBA KVĚTU: Červen PLODY: Srpen – září Černé bobule na ročním a víceletém dřevě, plody jsou po tepelné úpravě poživatelné. ŘEZ: Snáší jakékoliv prořezání, nejlépe na jaře (řezem udržovat sloupovitý růst) ZIMA: Mrazuvzdorný, opadavý - mladé rostliny v prvním roce doporučujeme přes zimu chránit
Nedávno zobrazené