Lilie zlatohlavá (4)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Lilie zlatohlavá (4)

Lilium martagon - Objednací číslo 5563687
Počet kusů v balení:4 ks
Květy, které přitahují motýly a hmyz jsou uspořádány v řídkých hroznech. Okvětní lístky se obloukovitě stáčejí nazpět. Směs barev.
316,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: od konce srpna

Přijímáme objednávky!

Doba květu květen, červen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby od konce srpna
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 20
Vhodné k řezu ano
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Humózní, propustná a mírně vlhká vyvarovat se přemokření. HNOJENÍ: Od narašení výhonů do tvorby květů každé 4 týdny hnojivem na cibuloviny. Po odkvětu již nehnojíme, aby cibule stačily vyzrát. VÝŠKA: 60 – 100 cm VÝSADBA: Na podzim, do hloubky 10 - 15 cm, odstup rostlin cca 20 cm. KVĚTY: Směs barev, červen - červenec Od 2. roku pěstování ŘEZ: Odkvetlé květenství odstřihneme ZIMA: Zimovzdorná, půdu zakryjeme listím. Brzy na jaře chráníme nové výhony před mrazem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené