Little Ballini F1, cuketa
Little Ballini F1, cuketa
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Little Ballini F1, cuketa

Objednací číslo 6653784
Počet kusů v balení:2 ks
Cukety Little Ballini mají atraktivní kulaté plody s tmavě zelenou slupkou. Plody jsou vhodné zejména k plnění a zapékání. Výhodou rostliny je menší listová plocha, která usnadňuje sklizeň. Zároveň pomáhá lepší cirkulaci vzduchu a tím omezuje napadení houbovými chorobami, které je pro cukety typické.
310,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - července konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby března střed - července konec
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé, chráněné. PŮDA: Výživná, propustná. ZÁLIVKA: Vyvážená. Půdu udržovat stále mírně vlhkou, ale nepřemokřit! POTŘEBA MÍSTA: Cca 1 metr. HNOJENÍ: Při dostatečně výživném substrátu není nutné. PLODY: Kulaté, tmavě zelené. SKLIZEŇ: Průběžná, od července do mrazů. ZIMA: Jednoletá rostlina, není zimovzdorná.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené