GO GO Disco Queen, jiřiny
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

GO GO Disco Queen, jiřiny

Dahlia Go Go Orange+Two-Toned Red+Two-Tone - Objednací číslo 5506160
Počet kusů v balení:3 ks
Pestře kvetoucí jiřiny jsou ozdobou každé zahrady. Vysazujte na slunné stanoviště, do propustné, výživné půdy. Hlízy vysazujte od března do května do květináče, kde si je můžete předpěstovat nebo od května do června přímo do volné půdy. Jiřiny ze série GO GO byly šlechtěné pro kompaktní růst - dorůstají do výšky kolem 40 cm, silné stonky a velké květy. Jsou vhodné pro pěstování v nádobě nebo na okraj záhonů. Go Go Orange- měděno oranžové barvy s tmavším středem, Go Go Red- jasně červené květy, Go Go TWo Tone – řůžové květy se světlým okrajem
276,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 40
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné. PUDA: Humózní, hluboká, bohatá na živiny. Přílišné přemokření škodí! HNOJENÍ: Během květu 1x měsíčně (např. BIOVIN) nebo 1x týdně tekutým hnojivem na cibuloviny. VÝSADBA: Sázet od května, do hloubky asi 10 cm. Hlízy před výsadbou namočit přes noc do vody. Výška: Cca 40 - 50 cm (podle podmínek). VZDÁLENOST ROSTLIN: Cca 30 – 40 cm. KVĚTY: Červenec – listopad. Pestré květy. Odkvetlé květenství odstranit. ZIMA: Po prvních nočních mrazících odumřou nadzemní části rostlin. Vyjmeme ze země hlízy, výhonky na výšku dlaně odstřihneme. Hlízy zbavíme hlíny a necháme přezimovat v chladné a bezmrazé místnosti.
Nedávno zobrazené