Petržel kadeřavá
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Petržel kadeřavá

Objednací číslo 6659644
Počet kusů v balení:1 ks
Kudrnka patří k základním zeleným bylinám a rozhodně by neměla chybět na žádné zahradě, balkoně či doma na okenním parapetu. Dekorativní zkadeřená nať se používá se především do studené kuchyně a k dochucování teplých jídel před podáváním. Je zdrojem vitamínů a minerálů. Nať má dezinfekční, močopudný a detoxikační účinek, je skvělým antioxidantem.
116,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Slunné (ne zcela prudké slunce), polostinné. PŮDA: Propustná, bohatá na živiny. Zálivka vyvážená, jinak rostlina žloutne. PĚSTOVÁNÍ: Může být vysazená na záhon nebo pěstovaná v nádobě. TIP: Rostliny vybrané k rychlení vyjmeme začátkem října opatrně se zemním balem z půdy. Přesadíme je do vhodné nádoby, doplníme zeminou a umístíme do pařeniště nebo do chladné místnosti. Takto ponecháme rostlině asi měsíc klidu a teprve potom ji umístíme na zimu do bytu na okenní parapet.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené