U-forma jabloň Elstar
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

U-forma jabloň Elstar

Malus domestica 'Elstar' - Objednací číslo 4433973
Počet kusů v balení:1 ks
Holandská odrůda s vynikající chutí. Raně zimní odrůda. Středně velké, kulovité plody. Slupka je zelenožlutá, na osluněné straně překryta červenou barvou. Dužina je středně pevná, jemná, křupavá a šťavnatá. Příjemná, sladce navinulá, aromatická chuť. Dozrává na přelomu září/října. Skladovatelné jsou zhruba do listopadu až prosince. Cizosprašná.
1688,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání září začátek
Výška dospělé rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, chráněné. PUDA: Výživná, propustná, humózní. HNOJENÍ: Na jaře vícesložkovým hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování). ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: Asi 2,5 metru, potřeba místa asi 1 metr. KVĚTY: Bílé až světle růžové. Duben/květen, od 2-3 roku pěstování. Vhodný opylovač je např.: Coxova reneta. PLODY: Intenzivní aroma, středně pevná, jemná dužina SKLIZEŇ: Konec září – začátek října. Konzumní zralost: říjen – březen. ŘEZ: Postranní výhony zkracovat ihned za 2. – 3. očkem. Výšku lez zkracovat podle vlastního požadavku. PODZIM/ZIMA: Zimovzdorná, u kořenů zakrýt listím nebo posekanou trávou. Při výsadbě je vhodné ke stromu upevnit opěrnou tyč a ponechat ji tak dlouho dokud strom dostatečně nezesílí.
Nedávno zobrazené