TomTato® - rajčata a brambory
TomTato® - rajčata a brambory
TomTato® - rajčata a brambory
TomTato® - rajčata a brambory
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

TomTato® - rajčata a brambory

Objednací číslo 6684778
Počet kusů v balení:1 ks
Speciálně vyšlechtěná rostlina, ze které budete sklízet chutná cherry rajčata i brambory. Nad zemí plodí rostlina rajčata a pod zemí plodí rostlina brambory. TomTato® lze pěstovat ve volné půdě na zahradě ve skleníku i v dostatečně prostorném květináči.
615,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště slunné
Stanoviště: Slunné, teplé, chráněné Půda: Kyprá a výživná. Vhodný je substrát na zeleninu nebo kvalitní kompost. Místo roubu musí být dostatečně zakryto zeminou. Hnojení: Nejpozději s nasazováním plodů u rajčat. Používat hnojivo určené na zeleninu a ovoce s vyš-ším obsahem fosforu a draslíku. Substrát pro zeleninu i kompost obsahuje dostatečné množ-ství živin na prvních 4-6 týdnů. S hnojením začínáme tedy až později. Zálivka: Substrát udržujte mírně vlhký. Vodu vždy lijte pouze na zeminu, nikoliv na rostlinu rajčete. Potřeba místa: cca. 60 – 80 cm, pro pěstování v nádobě je nutný její minimální obsah 40 l. Růst: Štíhlý, vzpřímený. Nutná je opěrná tyč, popř. spirála. Sklizeň: Rajčata zhruba od července, brambory na podzim (podle povětrnostních podmínek září – ří-jen). Rajčata jsou samosprašná, v opylení můžete pomoci tak, že kvetoucí rostlinou opatrně zatřesete. Řez: U rajčat je nutné pravidelně vyštipovat zálistky. Rostlina se kompletně zastřihne v okamžiku, kdy začne sklizeň brambor. Přezimování: Jednoletá rostlina, nelze přezimovat.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené