Érdi bőtermő višeň, kontejner
Érdi bőtermő višeň, kontejner
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Érdi bőtermő višeň, kontejner

Prunus cerasus Érdi bőtermő - Objednací číslo 4482269
Počet kusů v balení:1 ks
Samosprašná odrůda višně dozrává v první polovině července. Plody jsou středně velké, jasně červené, šťavnaté se sladce navinulou chutí. Vhodná pro přímý konzum i ke zpracování. Plody nepraskají a jsou odolné proti monilióze. Nejlépe se jí daří v teplejších polohách. Dodáváme v kontejneru.
527,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: února konec - listopadu konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby února konec - listopadu konec
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání červen střed
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 300-400 cm
Stanoviště: Slunné Půda: hluboká, humózní a pokud možno hlinitá Hnojení: na jaře hnojivem pro ovocné stromy (dbát na dávkování) Výška: zhruba 3 metry Potřeba místa: 3 až 4 metry Růst: Středně silný, kompaktní (silné výhony, vzpřímený) Květ: první květy resp. plody jsou možné už od 2. roku po zasazení Plody: Tvrdá dužina tmavě vínové barvy se zbarvující šťávou Doba sklizně: Dozrává v polovině června Řez: protože by měl být řez ovocných stromů proveden pokud možno odborně, doporučujeme obrátit se na odborníka v okolí Podzim / zima: odolná proti zimě při kořeni mulčovat (listím nebo posekanou trávou)
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené