U-forma švestka domácí
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

U-forma švestka domácí

Prunus domestica - Objednací číslo 4434785
Počet kusů v balení:1 ks
Pozdní odrůda. Středně velké až velké plody s tmavě modrou slupkou a pevnou zlatožlutou dužinou. Dobrá oddělitelnost pecky. Dozrává na přelomu září/října. Samosprašná.
1363,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 60
Doba zrání září začátek
Výška rostliny 250 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné před větrem. PŮDA: Výživná, propustná, s obsahem vápníku. Doporučujeme směs zahradní zeminy s kompostem a pískem. HNOJENÍ: Na jaře vícesložkovým hnojivem na ovocné stromy (dávat pozor na dávkování). ZÁLIVKA: Podle potřeba a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: Asi 2,5 metru, potřeba místa asi 1 metr. KVĚTY: Bílé, od poloviny dubna a od 2-3 roku pěstování. PLODY: Jdou dobře do pecky – nazelenalá až žlutá dužina. SKLIZEŇ: Přelom září–říjen. ŘEZ: Postranní výhony zkracovat hned za 2. – 3. očkem. Výšku lez zkracovat podle vlastního požadavku. PODZIM/ZIMA: Zimovzdorná, u kořenů zakrýt listím nebo posekanou trávou. Při výsadbě je vhodné ke stromu upevnit opěrnou tyč a ponechat ji tak dlouho dokud strom dostatečně nezesílí.
Nedávno zobrazené