Slivoň Pflauri
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Slivoň Pflauri

Prunus domestica 'Pflauri' - Objednací číslo 4424643
Počet kusů v balení:1 ks
Tato odrůda slivoně byla vyšlechtěna v Německu a vyniká zejména svou odolností. Zlatožlutá, šťavnatá dužina a tmavě modrá slupka. Dozrává začátkem září. Pro přímou konzumaci i na další zpracování. Samosprašná. Dodáváme v kontejneru.
922,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 300
Doba zrání září začátek
V kontejneru ano
Výška rostliny 300-400 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné. PUDA: Humózní. HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na ovocné stromy, dodržet dávkování. VÝŠKA: Asi 3 – 3,5 m. PROSTOR: Cca 3 m, vytváří korunu o průměru cca 1,5 metru. RUST: Kompaktní. KVĚTY: Začátek května. První květy a plody je možné od 2. – 3. roku pěstování. PLODY: Modrofialové, dužina žlutá a šťavnatá. SKLIZEŇ: První polovina září. ŘEZ: Měl by být prováděn odborně. ZIMA: Mrazuvzdorná. Mulčujeme listím nebo posekanou trávou. POZNÁMKA: Při sázení postavíme ke stromu opěrnou tyč a ponecháme ji tak dlouho, dokud kmen nebude silný.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené