Zakrslý maliník Lowberry Little Sweet Sister® (2)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Zakrslý maliník Lowberry Little Sweet Sister® (2)

Objednací číslo 4403318
Počet kusů v balení:2 ks
Kompaktně rostoucí maliník dorůstá do výšky kolem 80 cm, nemá trny a je nenáročný na péči. Plodí na jednoletých výhonech. Plody jsou středně velké, tmavě červené. Dozrávají zhruba od poloviny července. Ideální pro balkony a terasy. Dodáváme v kontejneru.
635,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 50-60
Doba zrání srpen střed
V kontejneru ano
Výška rostliny 50-80 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Propustná a humózní HNOJENÍ: Na jaře hnojivem na bobuloviny ZÁLIVKA: Vyrovnaná podle potřeby a aktuálního počasí. VÝŠKA: cca 80 cm ŠÍŘKA: 40 – 60 cm BARVA KVĚTU: Bílá DOBA KVĚTU: Červen/červenec PLODY: Středně velké, světle červené, středně sladké. Plodí na jednoletém dřevě. DOBA ZRÁNÍ: Od poloviny srpna do října. ZÁSTŘIH: V únoru/březnu staré pruty zastřihnout zhruba na 10 cm. ZIMA: Zimovzdorný, mulčovat u kořenů.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené