Česneková tráva (3)
Česneková tráva (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Česneková tráva (3)

Allium hybrid - Objednací číslo 6667564
Počet kusů v balení:3 ks
Výborná bylinka s oblíbenou chutí česneku, která ovšem nezpůsobuje nepříjemný pach z úst. Hodí se k tvarohu, jogurtovým dipům, topinkám, pečenému masu, do salátů. Pokud ji zasadíte do nádoby, budete mít při ruce stále čerstvou náhradu česneku. Pokud ji vysadíte do zahrady, přesvědčíte se o další užitečné vlastnosti této rostliny, éterické oleje v kořenech odpuzují myši.
350,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března konec - října konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu únor, březen, duben, květen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března konec - října konec
V kontejneru ano
Výška rostliny 30 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PUDA: Lehce písčitá, kyprá a hlinitá. HNOJENÍ: Dostačující je jednou ročně na jaře POTŘEBA MÍSTA: 25 až 30 cm (podle podmínek). KVĚTY: Namodralé, slabě vonící. DOBA KVĚTU: Únor až květen. LISTY: Listy i květy jsou vhodné jako koření. ZIMA: Zimovzdorná rostlina. Spodní část rostliny pokryjte před příchodem zimy chvojím – na jaře vyraší z kořenů no-vé výhony. Pokud máte česnekovou trávu v nádobě, můžete ji pěstovat stejně jako např. petržel. POZOR! Pokud se na česnekové trávě objeví žluté, postupně uvadající listy, znamená to, že se rostlina začíná zatahovat a potřebuje svou dobu klidu. Tráva se zatahuje v dubnu nebo květnu, záleží na počasí. Čím je více slunce, tím dříve začíná období klidu. Žluté listy můžete samozřejmě odstřihnout. Rostlina začne znovu rašit teprve v okamžiku, když načerpá nové síly. To může nastat buď v srpnu / září, nebo teprve s příchodem nadcházejícího jara!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené