Pryšec skočcový (6)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Pryšec skočcový (6)

Euphorbia latyris - Objednací číslo 1127854
Počet kusů v balení:6 ks
Dvouletá rostlina pocházející ze Středozemí. Při poranění roní bílé mléko - latex. Je jedovatý. Vysazujte na slunné stanoviště do běžné zahradní zeminy.
416,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vhodné k řezu ano
V kontejneru ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Běžná propustná zahradní zemina HNOJENÍ: Obecně není nutné. Podle potřeby se může přihnojit na jaře (koncem února/začátkem března) hnojivem na trvalky VÝŠKA: Až do 1 m KVĚTY: Žluto-zelené, velmi nenápadné Od června do srpna, první květy se objevují po druhém roce po výsadbě. Pokud nechcete, aby se rostlina příliš rozrůstala, je nutné pravidelně odstraňovat semena. ŘEZ: Není nutný. Podle potřeby lze na jaře zkrátit zmrzlé výhony. Při poranění rostlina roní bílé mléko – latex. ZIMA Zimovzdorná
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené