Řebříček, bílý (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Řebříček, bílý (3)

Achillea millefolium - Objednací číslo 1168701
Počet kusů v balení:3 ks
Asi 80 cm vysoká trvalka s nápadnými plochými bílými květenstvími, které je složené z drobných bílých kvítků. květe od června do srpna. Listy jsou kopinaté, pérovitě složené, tmavě zelené. Vysazujte na slunné stanoviště do propustné, středně výživné půdy. Květenství lze také sušit a použít jako dekoraci. Plně mrazuvzdorný.
332,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Barva bílá
Výška rostliny 50-60 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, polostinné PŮDA: propustné, hlinitopísčité, mírně vlhká HNOJENÍ: Před květem, hnojivem s nižším obsahem dusíku (zpravidla hnojivo označované jako „květ a plod“) ZÁLIVKA: Podle potřeby a počasí. Starší rostliny dobře tolerují sucho, mladé rostliny je vhodné pravidelně zalévat a půdu udržovat mírně vlhkou - nepřelévat VÝŠKA: Až 80 cm KVĚTY: bílé, červen – srpen. Vhodný k řezu i k usušení. ŘEZ: Stále odstraňujte odkvetlé květy. Na podzim po odkvětu zastřihněte u země. ZIMA: Mrazuvzdorný do -35 °C Starší trsy kvetou méně, je vhodné je zmladit a rozdělit. Dělené trsů provádějte na jaře.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené