Kakost, modrý (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kakost, modrý (3)

Geranium Johnson's Blue - Objednací číslo 1159409
Počet kusů v balení:3 ks
Středně vysoká trvalka dorůstá do výšky kolem 40 cm a vytváří kompaktní trs. Modrofialové květy mají miskovitý tvar a svěží zelené listy jsou jemně dělené. Kvete od května do prvních mrazů. Preferuje slunné stanoviště a výživnou půdu.
83,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 20-25
Barva modrá
Výška dospělé rostliny 40-50 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné PŮDA: Normální, dobrá zahradní půda HNOJENÍ: 1x měsíčně během doby květu hnojivem na trvalky nebo tekutým hnojivem VÝŠKA: 30 - 40 cm RŮST: keřovitý KVĚTY: Modrofialové, směrem ke středu jsou světlejší od konce května, po celé léto odkvetlé květy odstraňujeme, to podporuje tvorbu nových pupenů ZIMA: mrazuvzdorná, půdu zakrýt chvojím
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené