Plamenka latnatá, červená (3)
Plamenka latnatá, červená (3)
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Plamenka latnatá, červená (3)

Phlox paniculata - Objednací číslo 1157624
Počet kusů v balení:3 ks
Oblíbená, středně vysoká tradiční trvalka. Je nenáročná, dlouho kvete a příjemně voní. Květy jsou uspořádané ve vrcholové latě. Stonky jsou pevné, vzpřímené s listy ve spodní části. Vysazujte do běžné zahradní zeminy na slunné až polostinné stanoviště. Odstraňováním odkvetlých květů podpoříte druhé kvetení koncem léta. Plně mrazuvzdorná.
274,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 30-40
Barva červená
V kontejneru ano
Výška rostliny 70 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, světlý stín, žádné přímé slunce PŮDA: humózní, propustná, vlhká přemokření a sucho škodí HNOJENÍ: 1x na jaře a 1x při nasazování květů hnojivem na trvalky VÝŠKA: 70 cm POTŘEBA MÍSTA: 80 cm KVĚTY: Červenec – říjen, červené, vonné ŘEZ: Uvadlé květy na hlavním stonku hned odstřihnout, vytvoří se postranní výhony, které také pokvetou. Když odstřihneme hlavní stonek u země, vytvoří se nový a na podzim znovu pokvete ZIMA: Zatahuje se, můžeme kompletně u země odstřihnout Mrazuvzdorná TIP: Rozmnožíme rozdělením trsu POZOR: Když rostlinu zasadíme moc hluboko, tak nepokvete
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené