Hvozdík 'Paint the Town' (3)
Hvozdík 'Paint the Town' (3)
Hvozdík 'Paint the Town' (3)
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hvozdík 'Paint the Town' (3)

Dianthus 'Paint the Town' - Objednací číslo 1170495
Počet kusů v balení:3 ks
Hvozdík karafiát obohatí každou skalku, zídku, záhon nebo květináč. Kvete bohatě a dlouho. Dobře odolává vysokým teplotám a suchu. Listy a stonky mají modrozelenou barvu. Květy jsou jednoduché, purpurově růžové. Vysazujte na slunné stanoviště do nepříliš výživné půdy. Odkvetlé květy pravidelně odstraňujte, podpoříte tím tvorbu nových poupat a prodloužíte dobu kvetení. Mrazuvzdorný.
384,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen, září
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vhodné k řezu ano
Barva růžová
Výška rostliny 20 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné. PŮDA: Běžná zahradní zemina, daří se mu také v písčitých půdách. HNOJENÍ: Podle potřeby hnojivem na trvalky (respektovat dávkování na obalu). VÝŠKA: Asi 25 cm. RŮST: Kompaktní. KVĚTY: Jednoduché, purpurově růžové s tmavším středem. Kvete od května do června. ŘEZ: Odkvetlé květy se odstraní, rostlina může poté opět kvést. Vhodný k řezu. ZIMA: Zimovzdorný, půdu chránit chvojím. Brzy na jaře zkrátit.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené