Růže Zepeti, keř
Růže Zepeti, keř
Růže Zepeti, keř
     
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Růže Zepeti, keř

Rosa hybrid 'Zepeti' - Objednací číslo 2220108
Počet kusů v balení:1 ks
Novinka ve světě růží. Odrůda je odolná vůči houbovým chorobám, letnímu žáru i zimním mrazům. Květy jsou zářivě červené, opakovaně nakvétá po celé léto. Dodáváme silné rostliny v kontejneru. Kompaktně rostoucí keř, lze dobře pěstovat i v nádobě. Výška cca 40-50 cm.
352,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: září střed - dubna konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště slunné
Doba výsadby září střed - dubna konec
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 50
Barva červená
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 40-60 cm
STANOVIŠTĚ: slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: hluboce nakypřená, hlinitá, výživná, dobře propustná VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod zem. Kořeny nesmí být ve výsadbové jámě zalomené nebo deformované. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. Roub zakrýt asi 5 cm vrstvou půdy. HNOJENÍ: Dlouhodobě působící, hnojivo na růže nebo při pěstování v nádobách tekuté hnojivo. - Dlouhodobě působící: jen 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již nepřihnojovat, aby mohlo dřevo do zimy dostatečně vyzrát. ZÁLIVKA: dle potřeby a povětrnostních podmínek VÝŠKA: 40 - 50 cm POTŘEBA MÍSTA: cca 50 cm KVĚTY: květen – říjen zářivě červené, vhodné k řezu ZIMA: Růže pozdě na podzim lehce sestřihneme, přihrneme zeminou (ne rašelinu, protože růže nesnášejí kyselé půdy) a zakryjeme jedlovým chvojím. ŘEZ: Na jaře po odkrytí je třeba provést řez pro aktivaci růstu nových výhonků. Odstraníme také staré dřevo a omrzlé výhonky.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené