Růže Terrazza, světle růžová
Růže Terrazza, světle růžová
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Růže Terrazza, světle růžová

Objednací číslo 2201263
Počet kusů v balení:1 ks
Je vhodná pro pěstování v nádobě v místnosti na balkoně či terase, samozřejmě ji lze vysadit také do volné půdy v zahradě. Kompaktní růst, dorůstá do výšky 30-50 cm. Výborně se proto hodí pro lemování chodníků a cest. Květy jsou středně velké, plné. Kvete až do prvních mrazů. Při pěstování v nádobě nezapomínejte na pravidelné přihnojování. Rostlina v kontejneru.
293,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Výška dospělé rostliny 30-50 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť. PŮDA: Hluboce nakypřená, hlinitá, výživná. VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod zem. Kořeny nesmí být ve výsadbové jámě zalomené nebo deformované. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. Roub zakrýt asi 5 cm vrstvou půdy. HNOJENÍ: Dlouhodobě působící, hnojivo na růže nebo při pěstování v nádobách tekuté hnojivo. - Dlouhodobě působící: jen 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již nepřihnojovat, aby mohlo dřevo do zimy dostatečně vyzrát. ZÁLIVKA: Dle potřeby a počasí. VÝŠKA: 30 - 50 cm. POT5EBA MÍSTA: Květináč o průměru minimálně 20 cm. Čím více prostoru rostlina bude mít, tím lépe poroste. KVĚTY: Červen – až do prvních mrazů. Květy jsou středně velké, plné. Barva květu dle druhu. LISTY: Menší, tmavě zelené, lesklé. ZIMA: Růže pozdě na podzim lehce sestřihneme, přihrneme zeminou (ne rašelinu, protože růže nesnášejí kyselé půdy) a zakryjeme jedlovým chvojím. Při pěstování v místnosti je vhodné rostlinu přemístit na chladné a světlé stanoviště s teplotou kolem 5 – 10 oC. ŘEZ: Na jaře po odkrytí je třeba provést řez pro aktivaci růstu nových výhonků. Odstraníme také staré dřevo a omrzlé výhonky.
Nedávno zobrazené