2 růže Bienenweide
2 růže Bienenweide
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

2 růže Bienenweide

Objednací číslo 2216541
Počet kusů v balení:2 ks
Růže Bienenweide® potěší lidi stejně jako včely. Květy jsou bohaté na pyl a nektar a stávají se tak vítaným cílem včel a čmeláků. Formou růstu je něco mezi nízkou keřovou růží a zakrslou růží. Ideální je k lemování záhonů nebo k pěstování ve skupinách. Lze ji také pěstovat v nádobě na balkonu nebo terase. 1x žlutá a 1x červená
702,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Mrazuvzdornost částečně mrazuvzdorná
Výška dospělé rostliny 40-50 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, vyvarujte se chladných a mokrých stanovišť PŮDA: Hluboká, hlinitá, bohatá na živiny. VÝSADBA: Roub usadit zhruba 5 cm pod povrchem. Jáma musí být dostatečně hluboká a široká, kořeny musíme rozprostřít po celé jámě. HNOJENÍí: Dlouhodobě působícím hnojivem, hnojivem na růže nebo při pěstování v nádobě tekutým hnojivem. - Dlouhodobě působící hnojivo: 1x na jaře - Hnojivo na růže: 1x na jaře a 1x v polovině července - Tekuté hnojivo: od jara 1x týdně Nejpozději od srpna již vice nepřihnojujeme, aby dřevo stačilo do zimy vyzrát. ZÁLIVKA: Podle potřeby a povětrnostních podmínek. VÝŠKA: 40 - 50 cm RŮST: Mezi nízkou keřovou růží a zakrslou růží KVĚTY: Červen - říjen. Jednoduché květy. ŘEZ: Po odkvětu, v pozdním podzimu, odříznout odkvetlné květy (poslední očko musí směřovat vždy ven) ZIMA: Obalit korunu pilinami a pytlovinou nebo jinou propustnou tkaninou, která odvádí vodu, ale bude rostlinu chránit před chladem.
Nedávno zobrazené