Protiha vzpřímená
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Protiha vzpřímená

Tecoma stans - Objednací číslo 6675065
Počet kusů v balení:1 ks
Tropický keř, který ve své domovině dorůstá až do výšky kolem 10 metrů, se u nás pěstuje jako přenosná rostlina v nádobě. Květy jsou žluté až oranžové, trubkovité. Vysazujte ji do propustného substrátu na teplé, chráněné stanoviště. Zazimujte na chladném, světlém místě při teplotě kolem 10 stupňů. Rostlinu lze dobře tvarovat, řez provádějte na jaře.
74,0 Kč / balení
1. balení: 74,0 Kč / balení
2. balení: 49,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Mrazuvzdornost citlivá na mráz
STANOVIŠTĚ: Slunné a chráněné. PŮDA: Propustná, humózní květinová zemina. Na dno nádoby dát dobrou drenáž. HNOJENÍ: 1x týdně tekutým hnojivem, např. náš Duostar. ZÁLIVKA: Podle povětrnostních podmínek, až 2x denně měkkou vodou (dešťová voda) zejména v ranních a večerních hodinách. POTŘEBA MÍSTA: Prostorná nádoba. Výška rostliny podle podmínek a řezu. KVĚTY: Žlutooranžové, trubkovité. DOBA KVĚTU: Od jara do podzimu. ZIMA: Není mrazuvzdorná, přezimovat v chladné a světlé místnosti bez mrazů (chodba, zimní zahrada) při teplotě kolem +10 stup. Omezit zálivku. V předjaří zkrátit výhony, čímž se podpoří kvetení.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené