Jalovec skalní Skyrocket
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Jalovec skalní Skyrocket

Juniperus scopulorum 'Skyrocket' - Objednací číslo 3343803
Počet kusů v balení:1 ks
Štíhle rostoucí forma jalovce skalního. Barva je modrostříbrná. Roční přírůstky cca 20 cm, větve směřují vzhůru. Řez není potřeba. Vydává typickou jalovcovou vůni. Dorůstá do výšky 3 - 5 metru, šířka 0,5 -1 metr. Vysazujte na slunné až polostinné stanoviště. Půda by neměla být podmáčená, po zakořenění dobře snese i sucho. Plně mrazuvzdorný. Na zimu doporučuje rostlinu svázat, aby se zabránilo lámání větví pod tíhou sněhu, který je vhodný pravidelně oklepávat. Dodáváme cca 20 -30 cm vysoké rostliny v kontejneru.
180,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Stanoviště polostinné, slunné
Výška dospělé rostliny 300-400 cm
Stálezelené ano
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné místo. Ve stínu mohou být méně vybarvené. PŮDA: Propustná, písčitá, spíše sušší - nepřemokřit, snáší vápenité a příliš výživné půdy. VÝŠKA: 3 -5 m, roční přírůstky cca 20 cm. ŠÍŘKA: 50 -100 cm RŮST: Úzký a vzpřímený - kónický až sloupovitý. V prvních letech jsou přírůstky minimální. ZBARVENÍ: Modrozelené až šedozelené – podle podmínek a půdy Pro podporu zbarvení se doporučuje hnojivo s obsahem hořčíku (hořká sůl). ZIMA: Mrazuvzdorný, v prvních letech chránit před mrazem. Špičky jehličí mohou pomrznout, ale na jaře znovu zregenerují. TIP: Rostlinu na zimu svažte a pravidelně oklepávejte nánosy sněhu. Zamezíte tak lámaní větví pod tíhou sněhu
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené