Hortenzie Doppio Bianco
Hortenzie Doppio Bianco
   
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Hortenzie Doppio Bianco

Hydrangea macrophylla 'Doppio Bianco' - Objednací číslo 3319206
Počet kusů v balení:1 ks
Nově vyšlechtěný druh hortenzie s velmi zajímavými dvojitými květy v bílé barvě. Kvete od pozdního jara do podzimu. Vhodná pro pěstování v nádobě, pro výsadbu nízkého živého plotu nebo jako solitér. Upřednostňuje polostinné stanoviště. Mrazuvzdorná.
468,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen, červen, červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
V kontejneru ano
Výška dospělé rostliny 100-150 cm
Stanoviště: Polostinné Půda: Kyselá a dostatečně vlhká Hnojení: Není nutné. Popřípadě použít hnojivo na rododendrony nebo na borůvky. Růst: Opadavý keř. Hlavní větve jsou vzpřímené a na konci se rozvinou v „růžici“listů. Výška: Cca 1,5 m Květ: červen - říjen (podle podmínek) Krémově bílé, mladé květy jsou nazelenalé. Listy: Eliptické, sytě zelené. Na podzim se zbarvují do žlutých a oranžovočervených odstínů. Zima: Mrazuvzdorná Mladé rostliny chránit před mrazem.
Nedávno zobrazené