Bull's Eye, tulipány (6)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Bull's Eye, tulipány (6)

Objednací číslo 5563008
Počet kusů v balení:6 ks
Hledáte něco neobvyklého do svého jarního záhonu? Tulipán Bull’s Eye může být ta pravá volba. Vnější okvětní lístky jsou zelené, vnitřní okvětní lístky mají červenou barvu a vytvářejí zajímavý efekt.
253,0 Kč / balení
1. balení: 253,0 Kč / balení
2. balení: 180,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 10
Barva vícebarevná
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: slunné až polostinné. PŮDA: propustná, ne příliš kyselá a vlhká. HNOJENÍ: při výsadbě a opakovat při narašení. VÝSADBA: září – listopad. HLOUBKA VÝSADBY: 10 cm ODSTUPY ROSTLIN: 8 -10 cm VÝŠKA: 30 - 40 cm. KVĚT: duben-květen. Plné květy pivoňkovitého typu. Vnitřní okvětní lístky jsou jasně červené a vystupují nad vnější okvětní lístky zelené barvy. Vytváří tak velmi zajímavý kontrast. ŘEZ: po odkvětu seřízněte, rostlina se zatáhne. ZIMA: mrazuvzdorné. Přikrýt mulčem nebo kompostem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené